SÕIDUKI OSTMINE LIISINGUGA VÕI JÄRELMAKSUGA

DOCS Baltic OÜ teeb koostööd kõigi suurimate Eesti pankadega, kes pakuvad sõidukite liisimise teenust ja saab aidata Teid liisingutoimingute läbiviimisel.
Kui soovite osta sõidukit liisingu kaasabil, siis andke meile teada, millise panga finantseeringut soovte kasutada ja DOCS koostab Teile aadresseeritud pakkumise ning edastab selle liisingule. 
 Seejärel võtab pank Teiega ühendust ja teeb Teile liisingupakkumise.

Tehtud pakkumisega ei teki Teil mingeid kohustusi DOCS Baltic OÜ ega ka panga ees – tegemist on indikatiivsete liisingutingimustega.

Juhul, kui olete saanud liisingult positiivse vastuse ning pakutud tingimused on teile sobilikud, sõlmime Teiega valitud sõiduki soetamiseks ostu-kokkuleppe. Sõlmitud kokkuleppe alusel tuleb Teil tasuda DOCS-le esmane sissemakse, mille järel alustab DOCS vajalike toimingute teostamist valitud sõiduki tarnimiseks.

 

Sissemakse suurus üldjuhul on võrdne liisingpakkumises või –lepingus toodud omafinantseeringuga, kuid mitte vähem, kui 20 % sõiduki lõpphinnast.

Juhul, kui tarnitud sõiduki liisinglepingus on sissemakse väiksem, kui kliendi poolt DOCS-ile tasutud sissemakse, tagastab DOCS enammakstud sissemakse osa kliendile 1 tööpäeva jooksul peale sõiduki üleandmist kliendile. Sõiduki üleandmine fikseeritakse üleandmis-vastuvõtmisaktiga.


Liisinguga saab sõidukeid soetada ainult TÄISTEENUS paketiga.