TELLIMINE

Kui olete leidnud endale sobiliku sõiduki, siis selle detailvaates on võimalik küsida lisainfot, vajutades „ Küsi infot “ nuppu. 


Tellimuse esitamiseks peate olema sisselogitud sisestades DOCSi kodulehel ülemisse parempoolsesse nurka oma Kasutajanime ja parooli. Juhul, kui Te pole registreerinud kasutajaks, saate seda teha järgnevalt lingilt: Registreeri kasutajaks.

 

Tellimise protsess:

 1. Valige sobilik teenuse pakett: Lihtteenus või Täisteenus .
 2. Valige finantseerimise viis ja märkige ära, kui soovite vana sõidukit sissemaksuks kasutada.
 3. Esitage tellimus DOCSile vajutades "Soovin tellida"
 4. TAUSTUURING - DOCS sooritab peale tellimuse esitamist põhjaliku taustuuringu sõidukile. Kui Taustuuringust selgub, et sõiduk või sõiduki müüja ei vasta nii meie, kui ka Teie poolt esitatud nõuetele, lükkame tellimuse tagasi.
  Kui taustuuringu tulemused on positiivsed, saadame Teile taustuuringu akti ning pakkumise ja kinnitame tellimuse.
 5. Kui olete kinnitanud tellimuse valmistame ette lepingud, peale mille allkirjastamist tekivad poolte vahel juriidilised õigused ja kohustused.
 6. Peale lepingute allkirjastamist tuleb vastavalt kokkulepitud tingimustele tasuda sissemakse DOCSi poolt esitatud arve alusel.
 7. TRANSPORT - Peale sissemakse laekumist allkirjastame müüjaga lepingu ja teostame sõidukile transpordi, mis võtab keskmiselt aega 2-3 nädalat.
 8. SAABUMINE - Auto saabumisel teostatakse vastavalt hinnakujundusele ettenähtud lisatoimingud.
 9. LOOVUTUS - Sõiduk antakse üle peale lisatoimingute lõpetamist ja juhul, kui kliendi poolt on kõik summad tasutud vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele.

 
* Tellimuse esitamise ja lisainfo küsimisega ei teki Teil mingeid kohustusi.